Jubileuszowe Złote Certyfikaty – po raz piąty wyróżnimy Wybranych!

Od 5 lat wyróżniające się firmy, które zostały dostrzeżone przez Kapitułę Rzetelnych Firm, mają szansę na otrzymanie Złotego Certyfikatu Rzetelności. Dotąd nagrodziliśmy w ten wyjątkowy sposób ponad 600 firm, reprezentujących różne branże. Najważniejszym czynnikiem łączącym te podmioty to… nieprzeciętna uczciwość biznesowa, za którą przyznajemy Złoty Certyfikat.

Edycje roczne Złotych Certyfikatów składają się z kilku gal wręczenia statuetek wybranym przedsiębiorstwom, a najważniejsze – podsumowujące cały gospodarczy i biznesowy rok – wydarzenie, odbywa się w październiku w Warszawie. Nie inaczej kalendarz przedstawia się w roku 2014. W tym roku zaplanowaliśmy 2 gale – w Katowicach i Sopocie, a także III Kongres Rzetelnych Firm, który odbędzie się jesienią w Warszawie. Naszymi partnerami, jak w poprzednich edycjach są wpierające polski biznes: Idea Money i PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości)

W maju, w Katowicach, gościć będziemy Laureatów jubileuszowych Złotych Certyfikatów 2014 podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, co wpływa niewątpliwie na podniesienie rangi naszej gali. 8 maja, oprócz wydarzenia podczas którego wręczymy statuetki, przez cały dzień uczestniczyć będziemy w panelach dyskusyjnych jednego z najważniejszych spotkań biznesu, polityki i samorządów w Europie. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać tutaj.

Następnie w czerwcu 2014 roku przeniesiemy się nad Morze Bałtyckie, do Sopotu, gdzie wręczymy statuetki Rzetelnym Firmom z północnych regionów Polski. W Grand Hotelu przy sopockim molo spotkamy się już po raz kolejny. Jak dotychczas nie zabraknie dodatkowych atrakcji w postaci szkoleń i wystąpień analitycznych, pomagających prowadzić i optymalizować działania przedsiębiorstw.

Zakończeniem edycji 2014 będzie natomiast trzeci już Kongres Rzetelnych Firm w Warszawie. W hotelu Marriott spotykamy się z przedstawicielami administracji rządowej  i samorządowej omawiając najważniejsze dla polskich przedsiębiorców zagadnienia i problemy ograniczające swobodny rozwój polskich firm. Debaty na tak wysokim szczeblu mają realny wpływ na polską gospodarkę, bowiem postulaty zgłaszane przez Rzetelne Firmy, znajdują odzwierciedlenie w zapisach ustaw i przepisów miejscowych. Istotny głos polskich przedsiębiorców, połączony z corocznymi badaniami o wybranym fragmencie gospodarki, zostaje realnie zauważony.

Dotąd w panelach dyskusyjnych odbywających się w ramach poprzednich Kongresów Rzetelnych Firm uczestniczyli m.in. Adam Szejnfeld – były wiceminister gospodarki i przewodniczący sejmowej Komisji Skarbu Państwa, Jacek Bartmiński – ówczesny Dyrektor Departamentu Doskonalenia Regulacji Gospodarczych w Ministerstwie Gospodarki, Elżbieta Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego, Zdzisław Nowakowski – profesor, Rektor Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie, Adam Łącki – Prezes Krajowego Rejestru Długów, Waldemar Sokołowski – Prezes Rzetelnej Firmy oraz eksperci badający i wspierający rozwój polskiej gospodarki.

Złoty Certyfikat ButtonWięcej informacji o 5 edycji Złotych Certyfikatów Rzetelności, znajdą Państwo tutaj: http://www.rzf.pl/Zlote-Certyfikaty-Rzetelnosci-2014. Do zobaczenia podczas tegorocznych wydarzeń.


Złote Certyfikaty Rzetelności wspierają i promują:

Patroni1Patronat honorowy:

patroni2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ